خرید بک لینک دائمی با کیفیت

خرید بک لینک قوی، ارزان، انبوه، حرفه ای، ایرانی، خارجی

اگر به دنبال خرید بک لینک های باکیفیت(دائمی، انبوه، قوی و …) و متنوع هستید، در بهترین مکان ممکن قرار دارید. متنوع ترین پکیج های بک لینک را می توانید در این صفحه بیابید و اگر پکیج خاصی مدنظر داشتید که در این صفحه نبود، با ما در تماس باشید.

لینک سازی راز موفقیت وبسایت است

بک لینک چیست؟

زمانی که لینک وبسایت شما در وبسایت دیگری ثبت شود، به لینک ساخته شده بک لینک می گویند. عده ای از وبمستران تصور می کنند که بک لینک ها دیگر ارزشمند نیستند و در رتبه بندی وبسایت ها در گوگل تاثیری ندارند اما اینگونه نیست! طبق گفته گوگل، بک لینک یکی از ۳ سیگنال اصلی مورد استفاده در رتبه بندی نتایج است(مشاهده مقاله). امروزه نحوه لینک سازی با گذشته تغییرات بسیاری کرده است. بک لینک هایی که به شیوه نادرست ساخته می شوند باعث ایجاد تاثیرات منفی بر روی وبسایت خواهند شد بنابراین اگر قصد خرید بک لینک دارید، پکیج های بک لینک “سئو ارزان” انتخاب های مناسبی هستند.

مزیت خرید بک لینک چیست؟

اگر یک وبسایت بک لینک های مناسبی داشته باشد، علاوه بر آنکه باعث بهبود کلمات کلیدی لینک شده(Anchor Text) می شود، باعث افزایش ارزش دامنه و صفحه یا همان da و pa می گردد.

پروسه لینک بیلدینگ یکی از مهمترین فاکتورهای سئو سایت می باشد. اگر بک لینک های قوی و با کیفیت دریافت نمایید به مرور زمان جزو نتایج صفحه اول گوگل خواهید بود. اما دریافت بک لینک کار ساده ای نیست بنابراین خرید بک لینک می تواند یک استراتژی موفق و سریع تر باشد!

با خرید بک لینک می توان به نتایج اول گوگل رسید

چرا خرید بک لینک برای وبسایت مهم است؟

افزایش رتبه به صورت طبیعی(ارگانیک)

بک لینک ها کمک می کنند تا در موتور های جست و جو رتبه بهتری داشته باشید.
اگر محتوای شما بک لینک از وبسایت های دیگر دریافت کند، آن محتوا به طور طبیعی در موتور های جست و جو رتبه ی بالاتری خواهد داشت.

ایندکس سریع تر

بک لینک ها به ربات های موتور های جست و جو کمک می کنند تا لینک هایی که به وبسایت شما داده شده است را پیدا کرده و سایت شما را بهینه تر crawl کنند(بخزند).
خرید بک لینک، بخصوص برای وبسایت های تازه راه اندازی شده اهمیت ویژه ای دارد زیرا بک لینک ها به سریع تر پیدا شدن و ایندکس شدن وبسایت کمک می کنند.

ترافیک ارجاعی(Referral Traffic)

یکی از فواید اصلی خرید بک لینک این است که در گرفتن ترافیک ارجاعی کمک می کنند.
ترافیک ارجاعی معمولا هدفمند است و بونس ریت(Bounce Rate) کمی دارد!

اگر لینک بیلدینگ اصولی باشد، دچار پنالتی نخواهید شد!

آیا خرید بک لینک باعث پنالتی گوگل می شود؟

اگر از پکیج های “سئو ارزان” استفاده نمایید، پاسخ این سوال خیر است. بک لینک مهمترین قسمت در “سئو خارجی” محسوب می شود و در صورتی که به صورت اصولی باشد، باعث رسیدن به نتایج مطلوب می گردد و رتبه کلمات کلیدی را در گوگل ارتقا خواهد داد. تمامی پکیج های بک لینک “سئو ارزان” ضمانت عدم پنالتی گوگل دارند. توجه کنید که اگر بک لینک ها نامناسب باشند و یا به طرز نادرستی درج شوند، امکان جریمه گوگل وجود دارد بنابراین از شرکت های معتبر بک لینک خریداری کنید.

پکیج های لینک بیلدینگپکیج های بک لینک [رتبه ۱ گوگل شوید]

برای خرید بک لینک چهار پکیج اصلی پیش فرض وجود دارد:

(بک لینک های sitewide) که با خرید هر کدام از بک لینک ها، لینک وبسایت مدنظرتان داخل تمامی صفحات آن وبسایت درج خواهد شد.

پکیج های لینک بیلدینگ انبوه ایرانی تنها توسط “سئو ارزان” ارائه می گردد. لیست وبسایت های این پکیج ها توسط اپلیکیشن های Scraper بر روی سرورهای قدرتمند سئو ارزان جمع آوری شده اند. پکیج های لینک بیلدینگ انبوه ایرانی باعث افزایش ارزش صفحه(pa)، ارزش دامنه(da)، بهبود رتبه کلمات و افزایش قدرت کلی وبسایت می گردد.
همچنین می توان به صورت همزمان بر روی صفحات مختلف سایت با کلمات کلیدی متفاوت بک لینک ساخت. ویژگی های این پکیج ها به شرح زیر می باشد:

 • بک لینک ها ایرانی هستند.
 • بک لینک ها دائمی هستند.
 • دامنه ها منحصر به فرد هستند.
 • ۱۰۰% ایمن در برابر پنالتی گوگل
 • افزایش دائمی اتوریتی وبسایت (pa و da) و moz rank و moz trust
 • بهبود رتبه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو نظیر گوگل
 • بک لینک ها اکثرا نوفالو هستند. (بک لینک های نوفالو تاثیرگذارند و عقیده موجود در میان وبمستران اشتباه می باشد – نمونه وبسایت های استفاده کننده از پکیج را مشاهده کنید و قضاوت با خود شما!)
 • ثبت بک لینک ها به صورت کامنت گذاری است.
 • امکان انتخاب تا ۲۰ کلمه به عنوان کلمات کلیدی (انکر تکست) [ قابلیت سفارش بیشتر از ۲۰ کلمه نیز در هنگام ثبت سفارش وجود دارد ]
 • امکان سفارشی سازی پکیج وجود دارد.(نظیر ساخت بک لینک بر روی تمامی صفحات وبسایت با خواندن مطالب از روی feed و ….)

با خرید هر کدام از این پکیج ها، تمامی پروسه لینک بیلدینگ توسط تیم ما انجام داده خواهد شد و در نهایت لیست بک لینک های ساخته شده برای مشتری ارسال خواهد گردید.

نمونه وبسایت های استفاده کننده از این پکیج : نمونه اول | نمونه دوم

همچنین لیست یکسری از وبسایت های استفاده کننده پکیج در لینک روبرو موجود است : کلیک کنید

لیست وبسایت های پکیج های لینک بیلدینگ انبوه خارجی توسط اپلیکیشن های Scraper بر روی سرورهای قدرتمند سئو ارزان جمع آوری شده اند. پکیج های لینک بیلدینگ انبوه خارجی باعث افزایش ارزش صفحه(pa)، ارزش دامنه(da)، بهبود رتبه کلمات و افزایش قدرت کلی وبسایت می گردد.
همچنین می توان به صورت همزمان بر روی صفحات مختلف سایت با کلمات کلیدی متفاوت بک لینک ساخت. ویژگی های این پکیج ها به شرح زیر می باشد:

 • بک لینک ها خارجی هستند.
 • بک لینک ها دائمی هستند.
 • دامنه ها منحصر به فرد هستند.
 • ۱۰۰% ایمن در برابر پنالتی گوگل
 • ترکیبی از دامنه های مختلف من جمله edu ، gov و …..
 • افزایش دائمی اتوریتی وبسایت (pa و da) و moz rank و moz trust
 • بهبود رتبه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو نظیر گوگل
 • بک لینک ها ترکیبی از دوفالو و نوفالو هستند. [ اکثرا دوفالو ]
 • ثبت بک لینک ها به صورت ساخت اکانت در فروم ها، نوشتن مقاله، کامنت گذاری، Document Sharing ها، Image Comment، ویکی ها، Web 2.0، سایت های ویدیو و … میباشد.
 • امکان انتخاب تا ۲۰ کلمه به عنوان کلمات کلیدی (انکر تکست) [ قابلیت سفارش بیشتر از ۲۰ کلمه نیز در هنگام ثبت سفارش وجود دارد ]
 • بک لینک ها در وبسایت هایی که OBL (تعداد لینک خروجی) کمتر از ۱۰۰ عدد دارند ثبت می شوند
 • امکان سفارشی سازی پکیج وجود دارد.(نظیر ساخت بک لینک بر روی تمامی صفحات وبسایت با خواندن مطالب از روی feed و ….)

ارزش صفحه و دامنه نمونه وبسایت های استفاده کننده:

پکیج بک لینک خارجی

با خرید هر کدام از این پکیج ها، تمامی پروسه لینک بیلدینگ توسط تیم ما انجام داده خواهد شد و در نهایت لیست بک لینک های ساخته شده برای مشتری ارسال خواهد گردید.

رپورتاژ در زمینه سئو از اهمیت ویژه ای برخوردار است چونکه لینک وبسایتتان در داخل متنی مرتبط با موضوع وبسایتتان درج می شود که از نظر گوگل اهمیت فراوانی دارد(این نوع لینک بیلدینگ contextual link building نام دارد).

بهترین ، پربازده ترین و امن ترین نوع لینک بیلدینگ ، لینک بیلدینگ داخل متن میباشد.این نوع بک لینک ها اگر قدرتمند باشند میتوانند پروفایل لینک بیلدینگ پاک و بسیار مناسبی برای وبسایتتان رقم بزنند.

استفاده از بک لینک های site wide (بک لینک های خریدنی که داخل فوتر و یا سایدبار قرار میگیرند) نباید به صورت گسترده باشند(برای مثال بیشتر از ۱۰ عدد بک لینک site wide نخرید) و به همین علت استفاده از پکیج های رپورتاژ توصیه میگردد

پکیج های رپورتاژ تیم سئو ارزان باتوجه به کیفیت بالا بسیار مناسب هستند و به مرور زمان شاهد بهبود رتبه کلمات کلیدی خود در گوگل خواهید بود.

برای دریافت پکیج رپورتاژ از طریق تلگرام با پشتیبان ما در تماس باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از پکیج ها بر روی آن کلیک کنید و اگر باز هم سوالی داشتید از ارتباط با پشتیبان ما احساس راحتی کنید. ما همیشه در کنارتان هستیم

تماس با مادر صورتی که برای خرید نیاز به راهنمایی داشتید و یا به پکیج های متفاوتی از پکیج های بالا احتیاج داشتید از طریق ایمیل و یا تلگرام با ما در تماس باشید :
info@seoarzan.ir

آی دی تلگرام : seoarzan (برای شروع گفتگو از طریق تلگرام کلیک کنید)

(201 رای - میانگین : 4٫55 از 5)