خرید بک لینک (دائمی ، قوی ، انبوه ، ارزان و …)

خرید بک لینک

بک لینک چیست ؟

زمانی که لینک وبسایت شما در وبسایت دیگری ثبت شود ، به لینک ساخته شده بک لینک میگویند.

طبق گفته گوگل ، بک لینک یکی از ۳ سیگنال اصلی مورد استفاده در رده بندی نتایج است(مشاهده مقاله).بنابراین مهم ترین سیگنال ها به شرح زیر هستند :

  • بک لینک (Backlink)
  • مطلب (Content)
  • رنک برین (Rank Brain)

مزیت بک لینک چیست ؟

اگر یک وبسایت بک لینک های مناسبی داشته باشد ، علاوه بر آنکه باعث بهبود کلمات کلیدی لینک شده ( Anchor Text ) میگردد ، باعث افزایش ارزش دامنه و صفحه یا همان da و pa میگردد.

پروسه لینک بیلدینگ ( دریافت بک لینک ) یکی از مهمترین فاکتورهای سئو میباشد.اگر بک لینک های با کیفیت و تعداد مناسب در روز دریافت نمایید به مرور زمان جزو نتایج صفحه اول گوگل خواهید بود.

چرا ساخت بک لینک برای وبسایت مهم است :

۱-  افزایش رتبه به صورت طبیعی ( ارگانیک )

بک لینک ها کمک می کنند تا در موتور های جست و جو رتبه بهتری داشته باشید.

اگر محتوای شما بک لینک از وبسایت های دیگر دریافت کند ، آن محتوا به طور طبیعی در موتور های جست و جو رتبه ی بالاتری خواهد داشت.

۲- ایندکس سریع تر

بک لینک ها به ربات های موتور های جست و جو کمک می کنند تا لینک هایی که به وبسایت شما داده شده است را پیدا کرده و سایت شما را بهینه تر crawl کنند(بخزند).

داشتن بک لینک ، بخصوص برای وبسایت های تازه راه اندازی شده اهمیت ویژه ای دارد ؛ زیرا بک لینک ها به سریع تر پیدا شدن و ایندکس شدن وبسایت کمک می کنند.

۳- ترافیک ارجاعی ( Referral Traffic )

یکی از فواید اصلی بک لینک ها این است که در گرفتن ترافیک ارجاعی کمک می کنند.

ترافیک ارجاعی معمولا هدفمند است و بونس ریت ( Bounce Rate ) کمی دارد!

آیا خرید بک لینک باعث پنالتی و جریمه گوگل میشود ؟

پاسخ این سوال خیر است.بک لینک مهمترین قسمت در “سئوی خارجی” محسوب میشود و در صورتی که به صورت اصولی باشد ، باعث رسیدن به نتایج مطلوب میگردد و رتبه کلمات کلیدی را در گوگل ارتقا خواهد داد.

تیم “سئو ارزان” چه پکیج های بک لینکی را ارائه میدهد ؟

پکیج های بک لینک ما در ۴ بخش دسته بندی گردیده اند :

  1. بک لینک های اختصاصی (بک لینک های sitewide) که با خریداری هر کدام از بک لینک ها ، لینک وبسایت مدنظرتان داخل تمامی صفحات آن وبسایت درج خواهد شد.
  2. پکیج لینک بیلدینگ انبوه ایرانی که با خرید آن تمامی پروسه لینک بیلدینگ توسط تیم ما انجام داده خواهد شد و در نهایت لیست بک لینک های ساخته شده برای مشتری ارسال خواهد گردید.
  3. پکبج های رپورتاژ دائمی.رپورتاژ در زمینه سئو از اهمیت ویژه ای برخوردار است چونکه لینک وبسایتتان در داخل متنی مرتبط با موضوع وبسایتتان درج میشود که از نظر گوگل اهمیت فراوانی دارد.(این نوع لینک بیلدینگ contextual link building نام دارد)
  4. پکیج لینک بیلدینگ انبوه خارجی که با خرید آن تمامی پروسه لینک بیلدینگ توسط تیم ما انجام داده خواهد شد و در نهایت لیست بک لینک های ساخته شده برای مشتری ارسال خواهد گردید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از پکیج ها وارد همان قسمت شوید و اگر باز هم سوالی داشتید از ارتباط با پشتیبان ما احساس راحتی کنید.ما همیشه در کنارتان هستیم

لینک بیلدینگ انبوه خارجی
مشاهده توضیحات
پـکیج هـای رپـورتـاژ دائـمی
مشاهده توضیحات
لینک بیلدینگ انبوه ایرانی
مشاهده توضیحات
بـک لیـنک های اخـتصـاصـی
مشاهده توضیحات

 

پرطرفدارترین پکیج لینک بیلدینگ تیم “سئو ارزان” کدام است ؟

پکیج لینک بیلدینگ انبوه ایرانی ، پرطرفدارترین پکیج بک لینک سئو ارزان محسوب میشود.در این پکیج ، روی کلمات کلیدی و صفحات ارسالی توسط مشتری ، لینک بیلدینگ داخل وبسایت های ایرانی انجام میگردد.

با خرید این پکیج میتوانید روی تعداد زیادی کلمه کلیدی به صورت همزمان لینک بیلدینگ نمایید.جزئیات بیشتر را در توضیحات این پکیج مشاهده فرمایید.

 

در صورتی که برای خرید بک لینک نیاز به پشتیبانی داشتید از طریق ایمیل و یا تلگرام با ما در تماس باشید :

info@seoarzan.ir

آی دی تلگرام : seoarzan (برای شروع گفتگو از طریق تلگرام کلیک کنید)

(158 رای - میانگین : 4٫42 از 5)