خرید بک لینک قوی و متنوع

خرید بک لینک قوی دائمی و انبوه باکیفیت بالا

اگر به دنبال خدمات خرید بک لینک قوی و باکیفیت دائمی، انبوه، هرمی، فالو، واقعی و … با تضمین عدم پنالتی گوگل هستید، در بهترین مکان ممکن قرار دارید. متنوع ترین پکیج های بک لینک را می توانید در این صفحه بیابید و اگر پکیج خاصی مدنظر داشتید که در این صفحه نبود، با ما در تماس باشید.

بک لینک چیست؟

زمانی که لینک وبسایت شما در وبسایت دیگری ثبت شود، به لینک ساخته شده بک لینک می گویند. عده ای از وبمستران تصور می کنند که بک لینک ها دیگر ارزشمند نیستند و در رتبه بندی وبسایت ها در گوگل تاثیری ندارند اما اینگونه نیست! طبق گفته گوگل، بک لینک یکی از ۳ سیگنال اصلی مورد استفاده در رتبه بندی نتایج است(مشاهده مقاله). امروزه نحوه لینک سازی با گذشته تغییرات بسیاری کرده است. بک لینک هایی که به شیوه نادرست ساخته می شوند باعث ایجاد تاثیرات منفی بر روی وبسایت خواهند شد بنابراین اگر قصد خرید بک لینک دارید، پکیج های بک لینک “سئو ارزان” انتخاب های مناسبی هستند.

مزیت بک لینک چیست؟

اگر یک وبسایت بک لینک های مناسبی داشته باشد، علاوه بر آنکه باعث بهبود کلمات کلیدی لینک شده(Anchor Text) می شود، باعث افزایش ارزش دامنه و صفحه یا همان da و pa می گردد.

پروسه لینک بیلدینگ یکی از مهمترین فاکتورهای سئو سایت می باشد. اگر بک لینک های قوی و با کیفیت دریافت نمایید به مرور زمان جزو نتایج صفحه اول گوگل خواهید بود. اما دریافت بک لینک کار ساده ای نیست بنابراین خرید بک لینک می تواند یک استراتژی موفق و سریع تر باشد!

خرید بک لینک انبوه فالو و طبیعی قوی

چرا خرید بک لینک برای وبسایت مهم است؟

افزایش رتبه به صورت طبیعی(ارگانیک)

بک لینک ها کمک می کنند تا در موتور های جست و جو رتبه بهتری داشته باشید.
اگر محتوای شما بک لینک از وبسایت های دیگر دریافت کند، آن محتوا به طور طبیعی در موتور های جست و جو رتبه ی بالاتری خواهد داشت.

ایندکس سریع تر

بک لینک ها به ربات های موتور های جست و جو کمک می کنند تا لینک هایی که به وبسایت شما داده شده است را پیدا کرده و سایت شما را بهینه تر crawl کنند(بخزند).
خرید بک لینک، بخصوص برای وبسایت های تازه راه اندازی شده اهمیت ویژه ای دارد زیرا بک لینک ها به سریع تر پیدا شدن و ایندکس شدن وبسایت کمک می کنند.

ترافیک ارجاعی(Referral Traffic)

یکی از فواید اصلی خرید بک لینک این است که در گرفتن ترافیک ارجاعی کمک می کنند.
ترافیک ارجاعی معمولا هدفمند است و بونس ریت(Bounce Rate) کمی دارد!

ایا خرید بک لینک دائمی و واقعی باعث پنالتی گوگل می شود؟

آیا خرید بک لینک باعث پنالتی گوگل می شود؟

اگر از پکیج های “سئو ارزان” استفاده نمایید، پاسخ این سوال خیر است. بک لینک مهمترین قسمت در “سئو خارجی” محسوب می شود و در صورتی که به صورت اصولی باشد، باعث رسیدن به نتایج مطلوب می گردد و رتبه کلمات کلیدی را در گوگل ارتقا خواهد داد. تمامی پکیج های بک لینک “سئو ارزان” ضمانت عدم پنالتی گوگل دارند. توجه کنید که اگر بک لینک ها نامناسب باشند و یا به طرز نادرستی درج شوند، امکان جریمه گوگل وجود دارد بنابراین از شرکت های معتبر بک لینک خریداری کنید.

پکیج های لینک سازی [رتبه ۱ گوگل شوید]

برای خرید بک لینک پنج پکیج اصلی پیش فرض وجود دارد:

۱. بکلینک های اختصاصی(sitewide – سایت واید)

با خرید هر کدام از بک لینک های این بخش، لینک وبسایت شما داخل تمامی صفحات آن وبسایت درج خواهد شد. از ویژگی های خوب بک لینک های “سایت واید”، ارزان بودن آن هاست و از معایب آن، نیاز به تمدید ماهانه و یا سه ماهه می باشد.

بک لینک ارزان

۲. پکیج لینک بیلدینگ انبوه ایرانی

پکیج های بک لینک انبوه ایرانی تنها توسط “سئو ارزان” ارائه می گردد. لیست وبسایت های این پکیج ها توسط اپلیکیشن های Scraper بر روی سرورهای قدرتمند سئو ارزان جمع آوری شده اند. پکیج های لینک بیلدینگ انبوه ایرانی باعث افزایش ارزش صفحه(pa)، ارزش دامنه(da)، بهبود رتبه کلمات و افزایش قدرت کلی وبسایت می گردد.
همچنین می توان به صورت همزمان بر روی صفحات مختلف سایت با کلمات کلیدی متفاوت بک لینک ساخت. ویژگی های این پکیج ها به شرح زیر می باشد:

 • بکلینک ها ایرانی هستند.
 • بکلینک ها دائمی هستند.
 • دامنه ها منحصر به فرد هستند.
 • ۱۰۰% ایمن در برابر پنالتی گوگل
 • افزایش دائمی اتوریتی وبسایت (pa و da) و moz rank و moz trust
 • بهبود رتبه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو نظیر گوگل
 • بکلینک ها اکثرا نوفالو هستند. (بک لینک های نوفالو تاثیرگذارند و عقیده موجود در میان وبمستران اشتباه می باشد – نمونه وبسایت های استفاده کننده از پکیج را مشاهده کنید و قضاوت با خود شما!)
 • ثبت بکلینک ها به صورت کامنت گذاری است.
 • امکان انتخاب تا ۲۰ کلمه به عنوان کلمات کلیدی (انکر تکست) [ قابلیت سفارش بیشتر از ۲۰ کلمه نیز در هنگام ثبت سفارش وجود دارد ]
 • امکان سفارشی سازی پکیج وجود دارد.(نظیر ساخت بک لینک بر روی تمامی صفحات وبسایت با خواندن مطالب از روی feed و ….)

با خرید هر کدام از این پکیج ها، تمامی پروسه لینک بیلدینگ توسط تیم ما انجام داده خواهد شد و در نهایت لیست بک لینک های ساخته شده برای مشتری ارسال خواهد گردید.

نمونه وبسایت های استفاده کننده از این پکیج : نمونه اول | نمونه دوم

افزایش بازدید با بک لینک

تاثیر پکیج لینک سازی انبوه ایرانی در افزایش تعداد بازدیدکنندگان وبسایت apdi.ir

همچنین لیست یکسری از وبسایت های استفاده کننده پکیج در لینک روبرو موجود است : کلیک کنید

بکلینک انبوه قوی ایرانی

۳. پکیج لینک بیلدینگ انبوه خارجی

لیست وبسایت های پکیج های بک لینک انبوه خارجی توسط اپلیکیشن های Scraper بر روی سرورهای قدرتمند سئو ارزان جمع آوری شده اند. پکیج های لینک بیلدینگ انبوه خارجی باعث افزایش ارزش صفحه(pa)، ارزش دامنه(da)، بهبود رتبه کلمات و افزایش قدرت کلی وبسایت می گردد.
همچنین می توان به صورت همزمان بر روی صفحات مختلف سایت با کلمات کلیدی متفاوت بک لینک ساخت. ویژگی های این پکیج ها به شرح زیر می باشد:

 • بکلینک ها خارجی هستند.
 • بکلینک ها دائمی هستند.
 • دامنه ها منحصر به فرد هستند.
 • ۱۰۰% ایمن در برابر پنالتی گوگل
 • ترکیبی از دامنه های مختلف من جمله edu ، gov و …..
 • افزایش دائمی اتوریتی وبسایت (pa و da) و moz rank و moz trust
 • بهبود رتبه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو نظیر گوگل
 • بکلینک ها ترکیبی از دوفالو و نوفالو هستند. [ اکثرا دوفالو ]
 • ثبت بکلینک ها به صورت ساخت اکانت در فروم ها، نوشتن مقاله، کامنت گذاری، Document Sharing ها، Image Comment، ویکی ها، Web 2.0، سایت های ویدیو و … میباشد.
 • امکان انتخاب تا ۲۰ کلمه به عنوان کلمات کلیدی (انکر تکست) [ قابلیت سفارش بیشتر از ۲۰ کلمه نیز در هنگام ثبت سفارش وجود دارد ]
 • بکلینک ها در وبسایت هایی که OBL (تعداد لینک خروجی) کمتر از ۱۰۰ عدد دارند ثبت می شوند
 • امکان سفارشی سازی پکیج وجود دارد.(نظیر ساخت بک لینک بر روی تمامی صفحات وبسایت با خواندن مطالب از روی feed و ….)

با خرید هر کدام از این پکیج ها، تمامی پروسه لینک بیلدینگ توسط تیم ما انجام داده خواهد شد و در نهایت لیست بک لینک های ساخته شده برای مشتری ارسال خواهد گردید.

backlink قوی انبوه خارجی

۴. پکیج لینک سازی دستی قوی و باکیفیت

پکبج بک لینک های دستی فوق العاده باکیفیت می باشد. ویژگی های این پکیج:

 • بکلینک ها تماما خارجی هستند
 • دامین اتوریتی(da) تمامی بک لینک ها بین ۴۰ تا ۹۹ می باشد[اکثرا بالای ۶۰]
 • بکلینک ها دائمی هستند و نیازی به تمدید ندارند
 • نوع بکلینک ها مختلف و ترکیبی از بکلینک های مقاله، پروفایل و … می باشد
 • بکلینک های کامنتی در این پکیج وجود ندارد مگر اینکه بسیار باکیفیت تشخیص داده شود.
 • بکلینک ها اکثرا فالو هستند
 • ایجاد بکلینک های نوفالو برای طبیعی تر شدن پروسه لینک سازی
 • حضور بکلینک های آموزشی edu و دولتی gov
 • گزارش لینک سازی در صورت عدم مشاهده نتیجه در گوگل برای مشتری ارسال می گردد

هزینه هر ۱۰۰ عدد بک لینک این پکیج ۵۰۰ هزار تومان می باشد

برای دریافت نمونه بک لینک های این پکیج از طریق تلگرام تماس بگیرید.

خرید رپورتاژ دائمی

۵. پکیج رپورتاژ دائمی

رپورتاژ در زمینه سئو از اهمیت ویژه ای برخوردار است چونکه لینک وبسایتتان در داخل متنی مرتبط با موضوع وبسایتتان درج می شود که از نظر گوگل اهمیت فراوانی دارد(این نوع لینک بیلدینگ contextual link building نام دارد).

بهترین ، پربازده ترین و امن ترین نوع لینک بیلدینگ ، لینک بیلدینگ داخل متن میباشد.این نوع بکلینک ها اگر قدرتمند باشند میتوانند پروفایل لینک بیلدینگ پاک و بسیار مناسبی برای وبسایتتان رقم بزنند.

استفاده از بکلینک های site wide (بک لینک های خریدنی که داخل فوتر و یا سایدبار قرار میگیرند) نباید به صورت گسترده باشند(برای مثال بیشتر از ۱۰ عدد بک لینک site wide نخرید) و به همین علت استفاده از پکیج های رپورتاژ توصیه میگردد

پکیج های رپورتاژ تیم سئو ارزان باتوجه به کیفیت بالا بسیار مناسب هستند و به مرور زمان شاهد بهبود رتبه کلمات کلیدی خود در گوگل خواهید بود.

برای دریافت پکیج رپورتاژ از طریق تلگرام با پشتیبان ما در تماس باشید.

خرید رپورتاژ دائمی

سوالات متداول

آیا تنها با بکلینک می توانم به صفحه اول گوگل برسم؟

بکلینک یکی از مهم ترین فاکتورهای بهینه سازی به شمار می رود اما به تنهایی کافی نیست. برای اینکه به صفحه اول گوگل برسید، علاوه بر لینک بیلدینگ انجام شده می بایست محتوای خوبی هم تولید نمایید. بنابراین بر روی مطالب صفحاتی که بر روی آن ها لینک سازی می کنید تمرکز کنید و بهترین مطلب ممکن را ایجاد کنید. همچنین بهینه بودن قالب و سرعت سایت جزو فاکتورهای مهم به شمار می روند. اگر وبسایت شما در زمینه سئو داخلی هم دارای مشکلاتی است، از پکیج سئو کامل داخلی ما استفاده نمایید.

آیا می توانم بکلینک های ایجاد شده را با ابزارهای مختلف مشاهده کنم؟

بله؛ لینک های ساخته شده را می توان با ابزار های مختلف نظیر Ahrefs و SEMrush و Majestic و Alexa و Moz Link Explorer و کنسول جستجو گوگل و … مشاهده نمود اما این ابزارها لینک های ساخته شده را به مرور زمان شناسایی می کنند و این پروسه زمان بر خواهد بود(Ahrefs بهترین ابزار فعلی می باشد اما احتیاج به اکانت پرمیوم خواهید داشت). همچنین در پایان پروژه لیست تمامی لینک های ساخته شده برای مشتری ارسال می گردد.

در میان پکیج های موجود، کدام پکیج را پیشنهاد می دهید؟

تمامی پکیج های موجود از کیفیت خوبی برخوردار هستند اما پکیج های لینک بیلدینگ انبوه ایرانی از لحاظ کیفیت مطلوب تر هستند و به مشتریان توصیه می شود. دقت کنید در پکیج های انبوه، ۳۰ درصد از لینک ها با انکرتکست آدرس وبسایت(Naked) ایجاد می شوند زیرا علاوه بر افزایش تاثیر لینک ها، قدرت وبسایت افزایش پیدا می کند و همچنین پروسه لینک سازی طبیعی نمایش داده می شود.

چه مدت زمانی طول می کشد تا بکلینک ها تاثیر بگذارند؟

سئو پروسه ای زمانبر است و تاثیر بکلینک ها نیز از این قاعده پیروی می کند. جهت مشاهده تاثیر لینک سازی انجام شده حداقل به یکماه زمان احتیاج است. این بازه زمانی می تواند تا چند ماه نیز افزایش یابد. بنابراین برای مشاهده نتیجه لینک های ساخته شده صبور باشید. لینک های ساخته شده می بایست توسط گوگل شناسایی شوند و پس از آن منتظر تاثیر آن ها در رتبه کلمات خود در گوگل باشید.

در صورتی که برای خرید نیاز به راهنمایی داشتید و یا به پکیج های متفاوتی از پکیج های بالا احتیاج داشتید از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

تلفن ثابت: ۰۳۱۳۴۴۱۵۳۲۸ (۸ الی ۵ عصر)

تلفن همراه: ۰۹۳۹۵۶۹۲۲۰۱

ایمیل: info@seoarzan.ir

آی دی تلگرام: seoarzan (برای شروع گفتگو از طریق تلگرام کلیک کنید)

صفحه اول گوگل با بکلینک

با محتوا و بکلینک مناسب وبسایت خود را در صفحه اول گوگل جای دهید…