خرید بک لینک

بک لینک چیست ؟

زمانی که لینک وبسایت شما در وبسایت دیگری ثبت شود ، به لینک ساخته شده بک لینک میگویند.

مزیت بک لینک چیست ؟

اگر یک وبسایت بک لینک های مناسبی داشته باشد ، علاوه بر آنکه باعث بهبود کلمات کلیدی لینک شده ( Anchor Text ) میگردد ، باعث افزایش ارزش دامنه و صفحه یا همان da و pa میگردد.

پروسه لینک بیلدینگ ( دریافت بک لینک ) یکی از مهمترین فاکتورهای سئو میباشد.اگر بک لینک های با کیفیت و تعداد مناسب در روز دریافت نمایید به مرور زمان جزو نتایج صفحه اول گوگل خواهید بود.

آیا خرید بک لینک باعث پنالتی و جریمه گوگل میشود ؟

پاسخ این سوال خیر است.بک لینک مهمترین قسمت در “سئوی خارجی” محسوب میشود و در صورتی که به صورت اصولی باشد ، باعث رسیدن به نتایج مطلوب میگردد و رتبه کلمات کلیدی را در گوگل ارتقا خواهد داد.

تیم “سئو ارزان” چه پکیج های بک لینکی را ارائه میدهد ؟

پکیج های بک لینک ما در ۴ بخش دسته بندی گردیده اند :

  1. بک لینک های اختصاصی (بک لینک های sitewide) که با خریداری هر کدام از بک لینک ها ، لینک وبسایت مدنظرتان داخل تمامی صفحات آن وبسایت درج خواهد شد.
  2. پکیج لینک بیلدینگ انبوه ایرانی که با خرید آن تمامی پروسه لینک بیلدینگ توسط تیم ما انجام داده خواهد شد و در نهایت لیست بک لینک های ساخته شده برای مشتری ارسال خواهد گردید.
  3. پکبج های رپورتاژ دائمی.رپورتاژ در زمینه سئو از اهمیت ویژه ای برخوردار است چونکه لینک وبسایتتان در داخل متنی مرتبط با موضوع وبسایتتان درج میشود که از نظر گوگل اهمیت فراوانی دارد.(این نوع لینک بیلدینگ contextual link building نام دارد)
  4. پکیج لینک بیلدینگ انبوه خارجی که با خرید آن تمامی پروسه لینک بیلدینگ توسط تیم ما انجام داده خواهد شد و در نهایت لیست بک لینک های ساخته شده برای مشتری ارسال خواهد گردید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از پکیج ها وارد همان قسمت شوید و اگر باز هم سوالی داشتید از ارتباط با پشتیبان ما احساس راحتی کنید.ما همیشه در کنارتان هستیم

لینک بیلدینگ انبوه خارجی
مشاهده توضیحات
پـکیج هـای رپـورتـاژ دائـمی
مشاهده توضیحات
لینک بیلدینگ انبوه ایرانی
مشاهده توضیحات
بـک لیـنک های اخـتصـاصـی
مشاهده توضیحات

 

پرطرفدارترین پکیج لینک بیلدینگ تیم “سئو ارزان” کدام است ؟

پکیج لینک بیلدینگ انبوه ایرانی ، پرطرفدارترین پکیج بک لینک سئو ارزان محسوب میشود.در این پکیج ، روی کلمات کلیدی و صفحات ارسالی توسط مشتری ، لینک بیلدینگ داخل وبسایت های ایرانی انجام میگردد.

با خرید این پکیج میتوانید روی تعداد زیادی کلمه کلیدی به صورت همزمان لینک بیلدینگ نمایید.جزئیات بیشتر را در توضیحات این پکیج مشاهده فرمایید.

 

برای سفارش و خرید بک لینک از طریق ایمیل و یا پشتیبانی تلگرام با ما در تماس باشید :

info@seoarzan.ir

آی دی تلگرام : seoarzan (برای شروع گفتگو از طریق تلگرام کلیک کنید)

 

از طریق وبسایت لینکور خرید بک لینک به راحتی بک لینک خریداری کنید